O nas

Celem Naszego portalu jest dążenie do integracji całego środowiska terrarystycznego, bez względu na hodowany gatunek. Potrzeby każdego użytkownika Naszego portalu stają się Naszymi potrzebami, przez co dokładamy wszelkich starań dążąc do ich całkowitego zaspokojenia. Wiemy, że jest to trudne zadanie, ale jesteśmy bardzo zdeterminowani, aby ten cel osiągnąć.

Jesteśmy jedynym portalem, który oprócz szczegółowych opisów różnych gatunków zwierząt hodowlanych, oferuje Wam również bardzo ciekawe artykuły, galerię, listę lekarzy weterynarii czy lokalizacje i opisy ogrodów zoologicznych w Polsce.

Wiedzą zdobytą przez lata hodowli postanowiliśmy podzielić się z innymi hodowcami i za to samo będziemy Wam bardzo wdzięczni. Pamiętajcie, że portal TERRIFO to społeczność , dlatego Wasza pomoc w jego rozwoju jest niezbędna. Doświadczonych hodowców zapraszam do przysyłania własnych artykułów, zdjęć lub filmów związanych z terrarium.

Mamy nadzieję, że docenicie Nasz trud oraz wysiłek i staniesz się jednym z częstych użytkowników portalu stworzonego właśnie dla Was.

A tymczasem zapraszamy do polubienia naszych Funpage’y na portalach społecznościowych, dzięki czemu będziecie na bieżąco informowani o najnowszych artykułach, zdjęciach, filmach i wszystkim tym co będzie dla Was przydatne.