xve Przychodnia weterynaryjna Med-Vet s.c.

Adres: ul. Stadionowa 1A  31-751 Kraków

Istniejemy nieprzerwanie od 1995 roku początkowo na os. Złotej Jesieni 13. Od dwóch lat przychodnia mieści się w nowej siedzibie przy ul. Stadionowej 1A w przestronnym lokalu z własnym parkingiem. Zespół nasz współtworzą lekarz weterynarii Danuta Szydłowska specjalista chorób psów i kotów, lekarz weterynarii Jacek Szydłowski specjalista chirurg oraz kompetentny … Czytaj dalej Przychodnia weterynaryjna Med-Vet s.c.

xzc MAXI-VET Przychodnia dla zwierząt

MAXI-VET PIASTÓW – ul. Kujawska 26   05-820 Piastów MAXI-VET WARSZAWA – al. Reymonta 12a    01-842 Warszawa

 

Kim jesteśmy?

Specjalizujemy się w leczeniu małych zwierząt, nieprzerwanie, 365 (366 :)) dni w roku, już ponad 20 lat. Wiemy, że zwierzęta są ważnymi członkami rodziny i dlatego naszym celem jest zapewnienie najlepszej możliwej opieki oraz przyjaznego środowiska … Czytaj dalej MAXI-VET Przychodnia dla zwierząt

puchatek logo Lecznica weterynaryjna „Puchatek”

Adres:  ul. Grunwaldzka 46  44-210 Rybnik

W naszej przychodni oferujemy Państwu szeroki zakres usług weterynaryjnych na najwyższym poziomie, szanujemy każdego klienta i dbamy o dobre imię naszej firmy.

RADZIMY, ZAPOBIEGAMY, LECZYMY, DBAMY O BEZPIECZEŃSTWO WASZE, WASZYCH DZIECI I WASZYCH PUPILI.

 

Doradzimy Państwu jakie zwierzątko wybrać dla Waszych pociech – jak o nie należy dbać, … Czytaj dalej Lecznica weterynaryjna „Puchatek”

logo ogólne lekarz wet Salvet Przychodnia Weterynaryjna

Hlonda 2 lok.U7, Warszawa   Kosiarzy 14, Warszawa   Ratuszowa 1/3, Warszawa

Przychodnia weterynaryjna Salvet powstała w 1999 roku. Początkowo naszymi pacjentami były psy oraz koty, podobnie jak w większości lecznic w Warszawie. Naszym hobby jednak od zawsze były ptaki, dlatego też wyspecjalizowaliśmy się w leczeniu ptaków ozdobnych, a także drobiu. Stopniowo … Czytaj dalej Salvet Przychodnia Weterynaryjna

logo ogólne lekarz wet Lecznica dla zwierząt „FILEMON”

Adres: ul. Królowej Jadwigi 29, 37-200 Przeworsk

Lecznica istnieje od 2010 roku na terenie miasta Przeworsk. Powstała z myślą o leczeniu pacjentów będących pociechami każdego z nas. Właścicielka, lekarz weterynarii Anna Duliban-Kisiel jest wielką entuzjastką zwierząt domowych, a szczególnie kotów i stąd właśnie wzięła się nazwa gabinetu.

Na co dzień gabinet zajmuje … Czytaj dalej Lecznica dla zwierząt „FILEMON”

potw 1 Lekarze Przychodni weterynaryjnej SILESIA-VET

Adres: 41-910 Bytom  ul. Ks. Schenka 1a

Lekarz weterynarii Katarzyna Wilk W 2000r ukończyła studia na wydziale Medycyny Weterynaryjnej AR we Wrocławiu. W przychodni zajmuje się psami i kotami , ale prawdziwą jej pasją są gady, wraz z mężem hoduje pytony zielone, a w przeszłości prowadziła hodowlę węży zbożowych i agam błotnych.

 

Lekarz weterynarii … Czytaj dalej Lekarze Przychodni weterynaryjnej SILESIA-VET